Ogłoszenia na e-mail

Reset

Wybierz, jakie stanowiska Cię interesują i odbieraj informacje o nowych ogłoszeniach e-mailem. Możesz wybrać wszystkie lub tylko część z zaproponowanych kryteriów. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania automatycznych powiadomień, wystarczy, że klikniesz w link umieszczany na dole każdego e-maila.

letter icon

Określ kryteria, według których chcesz otrzymywać powiadomienia:

Dane osobowe – klauzula informacyjna

 1. Kto jest administratorem Twoich danych?
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Szef Służby Cywilnej z siedzibą w Warszawie, przy Al. Ujazdowskich 1/3 (00-583). Możesz się z nim skontaktować e-mailem: dsc@kprm.gov.pl lub pocztą tradycyjną kierowaną na powyższy adres.
 2. Jak możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych?
  Możesz to zrobić e-mailem: iod@kprm.gov.pl
 3. W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?
  Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać wyłącznie w celu świadczenia usługi newslettera (ogłoszenia na e-mail). W tym zakresie powierzymy je (udostępnimy) podmiotom, które w naszym imieniu obsługują informatycznie usługę.
 4. Jak nie będziemy przetwarzać Twoich danych?
  Twoje dane osobowe nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, ani profilowania.
 5. Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Twoje dane?
  Dane te będziemy mogli przetwarzać wyłącznie na podstawie Twojej zgody, którą możesz wyrazić poniżej. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych, co będzie równoznaczne z wypisaniem się z usługi. Aby to zrobić, musisz kliknąć na link podany w e-mailu otrzymanym w ramach usługi. Pamiętaj jednak, że cofnięcie zgody nie działa wstecz – przetwarzanie będzie legalne do momentu cofnięcia zgody.
 6. Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?
  Twoje dane będziemy przetwarzać przez okres korzystania przez Ciebie z usługi, a więc dopóki nie wycofasz zgody na ich przetwarzanie.
 7. Czy Twoja zgoda jest obowiązkowa?
  Nie. Swoje dane podajesz dobrowolnie. Masz prawo nie wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych. Pamiętaj jednak, że wówczas nie będziemy mogli świadczyć dla Ciebie usługi.
 8. Jakie masz uprawnienia względem Twoich danych osobowych?
  Masz prawo żądać od administratora danych dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie w tej sprawie możesz przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej. Masz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji w Polityce prywatności.

×