Wprowadź kryteria wyszukiwania:

Komunikaty

12.07.2022

Trwa rekrutacja do KSAP

Do 12 sierpnia można zgłaszać chęć podjęcia nauki w Krajowej Szkole Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego. Kształcenie w KSAP trwa ok. półtora roku, ma charakter stacjonarny, ciągły bez podziału na semestry. Nie może być łączone ani z pracą, ani z nauką w innych instytucjach. Jak informuje KSAP:

- każdy słuchacz KSAP otrzymuje stypendium opodatkowane podatkiem dochodowym od osób fizycznych (4900 zł brutto),

- słuchacze KSAP posiadają obowiązkowe ubezpieczenia społeczne (emerytalno-rentowe, wypadkowe, zdrowotne),

- okres kształcenia w KSAP zalicza się do uprawnień pracowniczych, 

- słuchaczom KSAP, którzy przed rozpoczęciem kształcenia byli pracownikami administracji publicznej, na okres kształcenia w KSAP przysługuje urlop bezpłatny.

Więcej informacji o rekrutacji znajduje się na stronie: https://ksap.gov.pl/ksap/ksztalcenie-stacjonarne/rekrutacja-2022

Instrukcje

Jak korzystać z serwisu? Praktyczne wskazówki

Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji w Polityce prywatności.

×