Jak korzystać z serwisu

 • Czy wyszukiwarka obejmuje wszystkie urzędy w Polsce?

  Nie. Wyszukiwarka obejmuje tylko urzędy należące do administracji rządowej (jest ich około 1730).

  Nie znajdziesz zatem tutaj ofert pracy np. w samorządzie terytorialnym, sądach powszechnych i administracyjnych, Trybunale Konstytucyjnym, Kancelariach Prezydenta RP, Sejmu i Senatu, Najwyższej Izbie Kontroli, czy Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Informacji na temat pracy w tych instytucjach szukaj na ich stronach internetowych.

 • W wyszukiwarce brakuje urzędu / stanowiska / miejscowości

  Oznacza to, że aktualnie brak jest ogłoszeń spełniających Twoje wymagania. Jeżeli takie się pojawią, możemy poinformować Cię o tym emailem
  Warto również regularnie przeglądać bazę ogłoszeń.

 • Co oznaczają kryteria wyszukiwania?

  Województwo – ogłoszenia z wybranego województwa.

  Miejscowość – ogłoszenia z wybranej miejscowości.

  Kategoria urzędu/Urząd – ogłoszenia z wybranego ministerstwa, urzędu centralnego urzędu wojewódzkiego lub z tych grup urzędów.

  W przypadku pozostałych urzędów możesz wybrać kategorie (np. „powiatowe inspektoraty nadzoru budowalnego”, czy „powiatowe inspektoraty weterynarii”). Jeżeli interesuje Cię praca w konkretnym urzędzie z wybranej kategorii, użyj dodatkowego kryterium wyszukiwania „Miejscowość”.

  Fraza – ogłoszenia zawierające w treści szukane sformułowanie. Jeżeli szukasz pracy np. na stanowisku, na którym wymagane jest wykształcenie ekonomiczne możesz wpisać frazę „ekonomiczne”.

  Poziom wykształcenia – ogłoszenia z wykształceniem niezbędnym średnim lub wyższym. Gdy wybierzesz kryterium „wyższe”, nie zobaczysz ogłoszeń, w których niezbędne jest wykształcenie średnie. Jeśli interesują Cię ogłoszenia bez względu na poziom wymaganego wykształcania, nie korzystaj z tego pola.

  Stanowisko – ogłoszenia na wybrane przez Ciebie stanowisko.

  Wybierz branże, które najbardziej Cię interesują – ogłoszenia, które zostały przypisane przez pracodawców do określonych branż ze względu na charakter zadań wykonywanych na stanowisku pracy. Możesz zaznaczyć kilka branż.

  Ile chcesz zarabiać? – ogłoszenia, w których podano wysokość oferowanego wynagrodzenia. Jeśli interesują Cię ogłoszenia bez względu na poziom wynagrodzenia, nie korzystaj z tego pola.

  Jakie masz doświadczenie zawodowe/staż pracy? – ogłoszenia, na które Twoje doświadczenie zawodowe/staż pracy będzie pozwalało Ci aplikować.

  Data składania dokumentów – data, do której należy złożyć dokumenty.

  Status – ogłoszenia według statusu: „aktualne” lub „archiwalne”. Aktualne to ogłoszenia, w których nie minął jeszcze termin na składanie dokumentów (zielony numer ogłoszenia). Archiwalne to ogłoszenia, w których minął już termin na składanie dokumentów (czerwony numer ogłoszenia).

  Ogłoszenia, w których rekrutacja będzie prowadzona częściowo lub całkowicie zdalnie.

  Ogłoszenia dostępne także dla cudzoziemców.

  Ogłoszenia tylko z pierwszeństwem dla osób z niepełnosprawnościami.

  Bez ogłoszeń w celu zastępstwa.

 • Po wejściu w ogłoszenie wyświetla mi się tylko biała strona

  Problem powodują dodatki / funkcje przeglądarki WWW blokujące wyświetlanie reklam. Można je wyłączyć.

Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji w Polityce prywatności.

×