Jak korzystać z serwisu

 • Czy wyszukiwarka obejmuje wszystkie urzędy w Polsce?

  Nie. Wyszukiwarka obejmuje tylko urzędy należące do administracji rządowej (jest ich około 2300).

  Nie znajdziesz zatem tutaj ofert pracy np. w samorządzie terytorialnym, sądach powszechnych i administracyjnych, Trybunale Konstytucyjnym, Kancelariach Prezydenta RP, Sejmu i Senatu, czy Najwyższej Izbie Kontroli. Informacji na temat pracy w tych instytucjach powinieneś szukać na ich stronach internetowych.

 • W wyszukiwarce nie znalazłem interesującego mnie urzędu / stanowiska / miasta

  Oznacza to, że aktualnie brak jest ogłoszeń spełniających Twoje wymagania. Jeżeli takie się pojawią, możemy poinformować Cię o tym emailem
  Warto również regularnie przeglądać bazę ogłoszeń.

 • Co oznaczają kryteria wyszukiwania?

  Miasto – ogłoszenia z wybranej miejscowości.

  Urząd – ogłoszenia z wybranego ministerstwa, urzędu centralnego lub wojewódzkiego.

  W przypadku pozostałych urzędów możesz wybrać kategorie (np. „powiatowe inspektoraty nadzoru budowalnego”, czy „powiatowe inspektoraty weterynarii”). Jeżeli interesuje Cię praca w konkretnym urzędzie z wybranej kategorii, użyj dodatkowego kryterium wyszukiwania „Miasto”.

  Fraza – ogłoszenia zawierające w treści szukane wyrażenie. Jeżeli szukasz pracy np. na stanowisku, na którym wymagane jest wykształcenie ekonomiczne możesz wpisać frazę „ekonomiczne”.

  Poziom wykształcenia – ogłoszenia z wykształceniem niezbędnym średnim lub wyższym. Gdy wybierzesz kryterium „wyższe”, nie zobaczysz ogłoszeń, w których niezbędne jest wykształcenie średnie. Jeśli interesują Cię ogłoszenia bez względu na poziom wymaganego wykształcania, nie korzystaj z tego pola.

  Stanowisko – ogłoszenia na wybrane stanowisko.

  Województwo – ogłoszenia z wybranego województwa.

  Status – ogłoszenia według statusu: „aktualne” lub „archiwalne”. Aktualne to ogłoszenia, na które możesz złożyć ofertę (zielony numer ogłoszenia). Archiwalne to ogłoszenia, w których oferty nie są już przyjmowane (czerwony numer ogłoszenia).

  Data składania dokumentów – ogłoszenia, na które można składać oferty w określonym terminie.

 • Po wejściu w ogłoszenie wyświetla mi się tylko biała strona

  Problem powodują dodatki / funkcje przeglądarki WWW blokujące wyświetlanie reklam. Pomimo, że baza ogłoszeń nie zawiera żadnych treści reklamowych, zalecamy ich wyłącznie na stronie bazy ogłoszeń.

Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji w Polityce prywatności.

×