Masz pytanie?

Powrót


Jeśli po zapoznaniu się dostępnymi na stronie głównej poradnikami „Jak korzystać z serwisu”, „Praktyczne wskazówki dotyczące naboru”, nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię zagadnienie, zadaj pytanie korzystając z niniejszego formularza. Formularz możesz wykorzystać również do przesłania propozycji zmian w bazie ogłoszeń. Informacje w sprawie konkretnego naboru, w którym uczestniczysz, uzyskasz bezpośrednio w urzędzie, do którego złożyłaś / złożyłeś ofertę.


Skontaktuj się z nami


Administratorem danych osobowych jest Szef Służby Cywilnej z siedzibą w Warszawie, przy Al. Ujazdowskich 1/3. Dane są zbierane w celu świadczenia usługi „Masz pytanie?”. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, ich poprawiania oraz usunięcia zgodnie z Polityką prywatności. Dane są podawane dobrowolnie, ale bez ich podania nie jest możliwe świadczenie usługi. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych.

Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji w Polityce prywatności.

×