Masz pytanie dotyczące działania serwisu?

Powrót


Jeśli po zapoznaniu się dostępnymi na stronie głównej poradnikami „Jak korzystać z serwisu”, „Praktyczne wskazówki dotyczące naboru”, nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię zagadnienie, zadaj pytanie korzystając z niniejszego formularza. Formularz możesz wykorzystać również do przesłania propozycji zmian w bazie ogłoszeń. Informacje w sprawie konkretnego naboru, w którym uczestniczysz, uzyskasz bezpośrednio w urzędzie, do którego złożyłaś / złożyłeś ofertę.
Ikona procedury


Zadaj pytanie


W polu poniżej wpisz liczbowo ile jest sześć plus cztery.


Dane osobowe – klauzula informacyjna

 1. Kto jest administratorem Twoich danych?
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Szef Służby Cywilnej z siedzibą w Warszawie, przy Al. Ujazdowskich 1/3 (00-583). Możesz się z nim skontaktować e-mailem: dsc@kprm.gov.pl lub pocztą tradycyjną kierowaną na powyższy adres.
 2. Jak możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych?
  Możesz to zrobić e-mailem: iod@kprm.gov.pl
 3. W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?
  Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać wyłącznie w celu świadczenia usługi Pomoc-baza (odpowiedzi na zapytania e-mailowe), tj. udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. W tym zakresie powierzymy je (udostępnimy) podmiotom, które w naszym imieniu obsługują informatycznie usługę.
 4. Jak nie będziemy przetwarzać Twoich danych?
  Twoje dane osobowe nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, ani profilowania.
 5. Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Twoje dane?
  Dane te będziemy mogli przetwarzać wyłącznie na podstawie Twojej zgody, którą możesz wyrazić poniżej. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych. Aby to zrobić, napisz do nas na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej. Pamiętaj jednak, że cofnięcie zgody nie działa wstecz – przetwarzanie będzie legalne do momentu cofnięcia zgody.
 6. Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?
  Twoje dane będziemy przetwarzać przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, chyba że wcześniej wycofasz zgodę na ich przetwarzanie. Wówczas nie będziemy mogli udzielić Ci odpowiedzi.
 7. Czy Twoja zgoda jest obowiązkowa?
  Nie. Swoje dane podajesz dobrowolnie. Masz prawo nie wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych. Pamiętaj jednak, że wówczas nie będziemy mogli udzielić Ci odpowiedzi.
 8. Jakie masz uprawnienia względem Twoich danych osobowych?
  Masz prawo żądać od administratora danych dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie w tej sprawie możesz przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej. Masz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji w Polityce prywatności.

×