Okręgowy Urząd Górniczy we Wrocławiu
Ogłoszenie o naborze nr 15314ARCHIWALNE z dnia 14.09.2017 r.
-
Oferty do
25
września
2017
-
Wymiar etatu
1
-
Stanowiska
1
-
Status
koniec naboru
-
Dodatkowe
Pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami
Ogłoszenie z tym symbolem oznacza, że pierwszeństwo w zatrudnieniu mają osoby z niepełnosprawnościami, które spełniają wszystkie następujące warunki
- złożyły w terminie ofertę wraz z dokumentem potwierdzającym niepełnosprawność,
- spełniają warunki wymienione w ogłoszeniu,
- po rekrutacji znalazły się w gronie najlepszych kandydatów.
Nabór otwarty dla cudzoziemcówOgłoszenie z tym symbolem oznacza, że o stanowisko mogą starać się, poza polskimi obywatelami, również cudzoziemcy. Kandydaci muszą spełniać następujące warunki:
- są obywatelami państwa Unii Europejskiej lub innego państwa, którego obywatelom na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Polski,
- ich znajomość języka polskiego jest potwierdzona jednym z dokumentów wskazanych w rozporządzeniu w sprawie rodzajów dokumentów potwierdzających znajomość języka polskiego przez osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego, ubiegające się o zatrudnienie w służbie cywilnej.
Dyrektor poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko
specjalista
do spraw: obsługi projektów unijnych
w Okręgowy Urząd Górniczy we Wrocławiu
Wrocław
Okręgowy Urząd Górniczy we Wrocławiu
ul. Kotlarska 41, 50-151 Wrocław
WARUNKI PRACY
ZAKRES ZADAŃ
- Kompletowanie, weryfikowanie poprawności dokumentacji projektu zgodnie z przyjętym harmonogramem pod względem ich zgodności z wnioskiem ( kontrola formalna, merytoryczna i finansowa) w celu zapewnienia sprawnego i rzetelnego rozliczania projektu.
- Współpracowanie z zewnętrznymi partnerami projektu oraz wewnątrz struktury urzędów górniczych w zakresie objętym projektem w celu realizacji zadań zapisanych w projekcie.
- Monitorowanie osiąganych efektów przedsięwzięcia w odniesieniu do realizowanych zadań oraz sporządzanie i przekazywanie sprawozdania w ustalonych terminach, jak również przygotowywanie raportów z postępu realizacji projektu, w celu prawidłowej realizacji projektu.
- Przygotowywanie niezbędnych materiałów i informacji, w tym analiz związanych z realizacją zadań realizowanych w projekcie w celu zapewnienia jego prawidłowego realizowania.
- Wykonywanie czynności wynikających z zapisów proceduralnych, programowych lub umownych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji projektu, w tym jego zaliczenie.
- Kierowanie zapytań, wniosków, korespondencji do instytucji odpowiedzialnej za weryfikację rozliczenia projektu w celu zapewnienia prawidłowej realizacji projektu.
- Organizowanie wydarzenia oraz uczestniczenie w spotkaniach związanych z realizacją projektu, w celu zapewnienia prawidłowej realizacji projektu, w tym jego zaliczenia.
- Przygotowywanie materiałów informacyjnych dotyczących projektu w celu ich publikacji na stronie internetowej WUG oraz innych mediach.
WYMAGANIA NIEZBĘDNE
- Wykształcenie: wyższe
- doświadczenie zawodowe: do 1 roku doświadczenia w przygotowywaniu lub wdrażaniu lub rozliczaniu projektów/programów dofinansowywanych ze środków Unii Europejskiej lub innych środków lub doświadczenia w projektach lub programach międzynarodowych
- Znajomość języka niemieckiego (poziom: umiejętność komunikacji)
- Znajomość języka angielskiego (poziom: umiejętność komunikacji)
- Ogólna wiedza o funkcjonowaniu administracji publicznej.
- Ogólna znajomość ustawy o służbie cywilnej.
- Ogólna znajomość ustawy o finansach publicznych, prawo zamówień publicznych.
- Ogólna znajomość prawa Unii Europejskiej ( w zakresie funkcjonowania jej organów oraz zasad finansowania i rozliczania programów unijnych).
- Znajomość zagadnień związanych z naborem, obsługą, realizacją oraz rozliczaniem projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej lub innych środków.
- Znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych ( w zakresie edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego oraz tworzenia prezentacji multimedialnych).
- Rzetelność, terminowość, myślenie analityczne, kreatywność, skuteczna komunikacja.
- Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innego państwa, którego obywatele na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadają prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
- Korzystanie z pełni praw publicznych
- Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
WYMAGANIA DODATKOWE
- Wykształcenie: wyższe magisterskie
DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE
- Życiorys/CV i list motywacyjny
- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
- Oświadczenie o posiadanym obywatelstwie albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadane obywatelstwo
- W przypadku osób nieposiadających obywatelstwa polskiego - kopia dokumentu potwierdzającego znajomość języka polskiego zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie określenia rodzajów dokumentów potwierdzających znajomość języka polskiego przez osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego, ubiegające się o zatrudnienie w służbie cywilnej
- Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
- Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
- Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE
- Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia
TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW
- Dokumenty należy złożyć do: 25.09.2017
- Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
- Miejsce składania dokumentów:
Okręgowy Urząd Górniczy we Wrocławiu
ul. Kotlarska 41, 50-151 Wrocław
Oferty należy wysłać na ww. adres lub składać w kancelarii urzędu w zamkniętych kopertach z dopiskiem "Oferta pracy - projekt UE"
INNE INFORMACJE:
W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
W ofercie należy podać dane kontaktowe - adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu.
Oświadczenia muszą być opatrzone datą i własnoręcznym podpisem.
Wzór oświadczeń zamieszczono na stronie internetowej www.wug.gov.pl
Oferty otrzymane po terminie (decyduje data stempla pocztowego) lub oferty, które nie spełniają wymagań niezbędnych zostaną komisyjnie zniszczone bez informowania o tym kandydatek/kandydatów. Dokumenty złożone w aplikacji nie będą zwracane.
Zakwalifikowane kandydatki lub zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni pisemnie.
Informacja o technikach naboru:
- sprawdzenie wymagań formalnych i dodatkowych - analiza dokumentów
- sprawdzenie wiedzy - test wiedzy
- sprawdzenie umiejętności obsługi komputera - wykonanie zestawu zadań na komputerze
- sprawdzenie doświadczenia zawodowego i kompetencji-rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona w sposób ustrukturyzowany (na rozmowie zostaną również zadane pytania w języku niemieckim i angielskim).
Przewidywany termin zatrudnienia około 3 lata - na czas trwania projektu.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 71/ 790 20 95 lub 790 20 88.
Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek cechę prawnie chronioną.