Strona domowa
nowe ogłoszenie
Edytowanie nowego ogłoszenia o naborze
INSTYTUCJA
Ogłaszasz jako: Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Gdańsku
Tutaj możesz wpisać misję (motto) Twojego Urzędu, zaczerpniętą np. ze strony głównej. Pomoże to uatrakcyjnić Twoją ofertę.
Adres Urzędu
ulica - zacznij od skrótu: „Ul.”, „Al.”, „Pl.” itp.
kod pocztowy
numer budynku
miejscowość
ZDJĘCIE W NAGŁÓWKU
Tutaj możesz wybrać zdjęcie, które pojawi się w nagłówku ogłoszenia. Jeśli nie wybierzesz żadnego zdjęcia, to w ogłoszeniu pojawi się zdjęcie biura.
Biuro - zdjęcie 2
MIEJSCE PRACY
Miejsce pracy:
Miejsce wykonywania pracy - pełen adres
(Należy wypełnić w przypadku, gdy adres wykonywania pracy jest inny niż adres urzędu).
Liczba znaków do wykorzystania: 50
STANOWISKO
Pomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków
Dołącz do nas jako:
Do spraw:
Liczba znaków do wykorzystania: 272
Komórka organizacyjna:
(np. w Wydziale Europejskiego Funduszu Społecznego, Departament Informatyki):
Liczba znaków do wykorzystania: 246
Wymiar etatu
Wymiar etatu nie powinien być większy niż 1 np. 1, 0.5, 1/2
Liczba stanowisk pracy przeznaczonych do obsadzenia w wyniku naboru:
Proponowane wynagrodzenie zasadnicze
Rodzaj kwoty lub brak informacji w ogłoszeniu
Jak chcesz określić kwotę wynagrodzenia
Wpisz kwotę:
Rodzaj umowy
na czas określony (np. projektu)
na czas zastępstwa
brak informacji w ogłoszeniu
o stanowisko pracy mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego, zgodnie z przepisami art. 5 ustawy o służbie cywilnej
Branże
Tu możesz określić branże, które najbardziej odpowiadają charakterowi zadań wykonywanych na stanowisku. Wybrane przez Ciebie branże mogą być kluczem wyszukiwania ogłoszenia, dlatego wybierz, w miarę możliwości, kilka z nich, aby zwiększyć szanse znalezienia ogłoszenia.
Możesz wybrać maksymalnie 9 pozycji.
Jeśli chcesz wybrać więcej pozycji na raz - przytrzymaj klawisz Ctrl na klawiaturze.
Benefity
Czas i organizacja pracy
Ruchomy czas pracyMożliwość rozpoczynania i kończenia pracy w przedziale czasowym zamiast stałych godzin pracy. Np. rozpoczęcie pracy między 7.30 a 9.30 i skończenie jej po 8h.
Indywidualny rozkład czasu pracyMożliwość rozpoczynania pracy w innych – stałych – godzinach niż standardowy czas pracy, np. od 7.00 do 15.00.
TelepracaŚwiadczenie pracy w domu w stale określonych ramach czasowych, np. od poniedziałku do czwartku. Zapewnienie elektronicznych środków łączności z pracodawcą oraz zasad bhp w warunkach domowych.
Częściowe wykonywanie pracy poza siedzibą urzędu (praca zdalna, „home office”)Możliwość zostania np. w domu i wykonywania tam obowiązków służbowych, po wcześniejszym uzgodnieniu z przełożonymi. Nie ma to charakteru stałego i nie jest to telepraca.
Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawyPo uzgodnieniu z przełożonym możliwość skrócenia czasu pracy połączona z obowiązkiem „odpracowania” czasu wolnego.
Stołówka pracownicza
Dojazd do pracy
Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
Miejsce parkingowe na terenie urzędu
Opieka nad dzieckiem/osobą zależną
Możliwość przyjścia do pracy z dzieckiem
Pokój dla rodzica z dzieckiemPokój, w którym pracownik może wykonywać obowiązki służbowe (np. posiada komputer i telefon), a dziecko może się bawić (pokój wyposażony w zabawki i miejsce dla dziecka).
Możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależnąMożliwość obniżenia pracownikom wymiaru czasu pracy w trudnym dla nich okresie albo możliwość wcześniejszych wyjść z pracy połączone z późniejszym odpracowaniem.
Dopłaty do żłobka, przedszkola i klubu dziecięcego oraz opieki sprawowanej przez opiekuna dziennegoDopłaty z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych do opieki nad dzieckiem (np. 50 zł/m-c).
Wypoczynek
Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
Zniżki na wypoczynek w ośrodkach wypoczynkowych
Sport, rekreacja i czas wolny
Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych
Miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracyNp. siłownia, stół do ping-ponga, zajęcia jogi.
Miejsce do odświeżenia sięNp. prysznic, przebieralnia (też dla osób dojeżdżających do pracy na rowerze).
Dopłata do biletów na imprezy kulturalneNp. kino, teatr.
Dodaj własny benefit
(Zaznacz wpisane wiersze i sformatuj je jako listę - drugi przycisk od prawej w edytorze)
DOSTĘPNOŚĆ
W związku z inicjatywą Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania dotyczącą zamieszczania w ogłoszeniach o naborach klauzuli równych szans, zachęcamy do zamieszczania w poniższej rubryce następującej informacji:
Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania zaleca również stosowanie w ogłoszeniach o naborach form kandydatka/kandydat, zamiast wyłącznie form męskich.
Osoba ze szczególnymi potrzebami to osoba, która, aby uczestniczyć w różnych sferach życia na równi z innymi, musi przezwyciężyć bariery – podjąć dodatkowe działania lub zastosować dodatkowe środki
Predefiniowane dostępności
Nasz urząd jest pracodawcą równych szans. Aplikacje rozważane są z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
Do składania ofert zachęcamy również osoby ze szczególnymi potrzebami.
Jako osoba ze szczególnymi potrzebami możesz je zgłosić na etapie składania dokumentów.
Umożliwiamy osobom ze szczególnymi potrzebami korzystanie z własnych urządzeń i rozwiązań wspomagających pracę (np. pomoc asystenta lub trenera pracy).
Dostosowujemy materiały używane podczas naboru do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami (np.większa czcionka w materiałach drukowanych).
Zwiększamy czas poszczególnych metod i technik naboru dla osób ze szczególnymi potrzebami.
Dodaj własny tekst o dostępności
(Zaznacz wpisane wiersze i sformatuj je jako listę - drugi przycisk od prawej w edytorze)
W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych: był mniejszy niż 6%
wyniósł co najmniej 6%
WARUNKI PRACY
Informacje na temat warunków pracy powinny dostarczać kandydatom pełnej wiedzy na temat charakteru stanowiska i sposobu wykonywania na nim zadań. Powinny odzwierciedlać specyfikę pracy, wynikającą z charakteru (rodzaju) zadań, np.: praca administracyjno-biurowa, obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie, nietypowe godziny pracy (w tym dyżury), praca w systemie zmianowym, w porze nocnej, występowanie uciążliwych, szkodliwych czy niebezpiecznych warunków pracy, praca związana z bezpośrednią obsługą klienta, wystąpieniami publicznymi, wymagająca wysiłku fizycznego lub innych rodzajów obciążeń dla organizmu pracownika (np. długotrwała pozycja siedząca).
Informacje te powinny również dostarczać kandydatom do pracy, a w szczególności osobom z niepełnosprawnościami, wiedzy nt. miejsca i otoczenia organizacyjno-technicznego stanowiska pracy, np.: dostosowanie urzędu do zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami, możliwość dopasowania stanowiska pracy do potrzeb indywidualnej niepełnosprawności, winda dostosowana do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych, odpowiednio dostosowane toalety, ciągi komunikacyjne przystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych, stanowisko pracy zlokalizowane jest na I piętrze budynku - brak wind, podjazdów i innych ułatwień dla osób niepełnosprawnych ruchowo.
Pamiętaj! Zamieszczone treści powinny pozwolić kandydatowi rzetelnie ocenić, czy będzie on mógł lub chciał pracować w takich warunkach i podjąć świadomą decyzję o aplikowaniu na dane stanowisko.
(Zaznacz wpisane wiersze i sformatuj je jako listę - drugi przycisk od prawej w edytorze)
ZAKRES ZADAŃ
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku powinien zaciekawić kandydatów. Jeżeli jest on za długi i zbyt szczegółowy – po prostu zniechęca. Dlatego formułuj zadania w sposób zwięzły (np. pogrupuj pojedyncze czynności w zadania, których powinno być najwyżej kilka) i zrozumiały (najwyżej kilka słów).
Zrezygnuj z podniosłych słów, takich jak „dokonuje” i rzeczowników odczasownikowych, np. „dokonywanie”.
Więcej informacji na temat zasad prostego języka (w tym także listę z najczęstszymi błędami) znajdziesz na naszej stronie: https://www.gov.pl/web/sluzbacywilna/prosty-jezyk.
Przykłady przełożenia opisów zadań z opisu stanowiska pracy na zapisy ogłoszenia:
Osoba na tym stanowisku:
WYMAGANIA NIEZBĘDNE
Wykształcenie
Profil wykształcenia:
(np. ekonomiczne, na kierunku administracja, związane z ochroną środowiska):
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Doświadczanie zawodowe / staż pracy:
Co najmniej:
lata
miesiące
Obszar:
(np. w prowadzeniu postępowań administracyjnych, w obszarze zamówień publicznych, na stanowisku o podobnym zakresie zadań)
Liczba znaków do wykorzystania: 937
Pozostałe wymagania niezbędne:
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
Posiadanie obywatelstwa polskiego
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innego państwa, którego obywatele na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadają prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
Korzystanie z pełni praw publicznych
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
WYMAGANIA DODATKOWE
Wykształcenie
Profil wykształcenia:
(np. ekonomiczne, na kierunku administracja, związane z ochroną środowiska):
Liczba znaków do wykorzystania: 937
Doświadczanie zawodowe / staż pracy:
Co najmniej:
lata
miesiące
Obszar:
(np. w prowadzeniu postepowań administracyjnych, w obszarze zamówień publicznych, na stanowisku o podobnym zakresie zadań)
Liczba znaków do wykorzystania: 968
Pozostałe wymagania dodatkowe:
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
wymagane potwierdzenie oświadczeniem
DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE
CV
List motywacyjny
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
Pozostałe dokumenty lub oświadczenia potwierdzające spełnienie wymagań niezbędnych:
(Jeżeli niektóre z wymagań dodatkowych zostały przez Ciebie określone, jako konieczne do potwierdzenia dokumentem lub oświadczeniem, w poniższych polach musisz opisać wymagane od kandydatów dokumenty lub oświadczenia, które mają potwierdzać spełnienie tych wymagań. Liczba obowiązkowych pól do wypełnienia wynika z liczby oznaczonych wymagań do potwierdzenia dokumentem lub oświadczeniem. Możesz dodawać kolejne pola. Każdy dokument lub oświadczenie należy opisać w osobnym polu.)
Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
Oświadczenie o posiadanym obywatelstwie
W przypadku osób nieposiadających obywatelstwa polskiego - kopia dokumentu potwierdzającego znajomość języka polskiego zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie określenia rodzajów dokumentów potwierdzających znajomość języka polskiego przez osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego, ubiegające się o zatrudnienie w służbie cywilnej
Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE
Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
Pozostałe dokumenty lub oświadczenia potwierdzające spełnienie wymagań dodatkowych:
(Jeżeli niektóre z wymagań dodatkowych zostały przez Ciebie określone, jako konieczne do potwierdzenia dokumentem lub oświadczeniem, w poniższych polach musisz opisać wymagane od kandydatów dokumenty lub oświadczenia, które mają potwierdzać spełnienie tych wymagań. Liczba obowiązkowych pól do wypełnienia wynika z liczby oznaczonych wymagań do potwierdzenia dokumentem lub oświadczeniem. Możesz dodawać kolejne pola. Każdy dokument lub oświadczenie należy opisać w osobnym polu.)
TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW
Data publikacji:
Dokumenty należy złożyć do:
w zamkniętej kopercie
z dopiskiem ogłoszenie nr...
Decyduje data:
Pamiętaj! Jeśli wskazałeś minimalny ustawowy termin na składanie dokumentów, rekomendujemy, aby decydowała data nadania dokumentów.
MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW
Liczba znaków do wykorzystania: 517
Zapraszamy do kontaktu
Telefon
E-mail
Więcej o pracy w urzędzie
To miejsce przeznaczone jest np. na umieszczenie przekierowania do strony www urzędu, na której są informacje przydatne dla kandydata do pracy, takie jak: wewnętrzna procedura naboru, przystępny opis procesu naboru, materiały audio-video dot. naboru itp.
Więcej o pracy w urzędzie - link
Link musi się rozpoczynać od: https://
Aplikowanie on-line
Link
E-mail
Brak
DODATKOWE INFORMACJE
Predefiniowane informacje
Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do kolejnego etapu, powiadomimy Cię o tym mailowo (lub telefonicznie – jeżeli nie podałeś adresu e-mail).
Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do kolejnego etapu, powiadomimy Cię o tym mailowo (lub telefonicznie – jeżeli nie podałeś adresu e-mail). Tak samo zrobimy, jeśli nie uda Ci się przejść do dalszego etapu.
Jeśli ofertę składasz elektronicznie, własnoręcznie podpisane oświadczenia dołącz w formie zeskanowanych dokumentów. Przed rozmową kwalifikacyjną poprosimy Cię o dostarczenie oryginałów tych oświadczeń (do wglądu).
Jeśli dokumenty składasz elektronicznie, przed rozmową kwalifikacyjną poprosimy Cię o dostarczenie ich oryginałów (do wglądu).
Oświadczenia podpisz odręcznie i wstaw datę ich sporządzenia.
Oferty kandydatów, którzy nie zostali zatrudnieni, zniszczymy po 3 miesiącach od zakończenia naboru.
Oferty kandydatów, którzy nie zostali zatrudnieni, zniszczymy po 3 miesiącach od zakończenia naboru. Do tego czasu będzie można je odebrać w urzędzie (ale nie odeślemy ich).
Nie rozpatrzymy oferty, którą otrzymamy po terminie. Dotyczy to też uzupełniania ofert.
Nie rozpatrzymy oferty, którą nadałeś po terminie. Dotyczy to też uzupełniania ofert.
Kompletna aplikacja to taka, która zawiera wszystkie wymagane dokumenty i własnoręcznie podpisane oświadczenia.
Do dokumentów sporządzonych w języku obcym dołącz kopie ich tłumaczenia na język polski sporządzone przez tłumacza przysięgłego.
Nie przesyłaj wszystkich dokumentów, które uznasz, że mogą Ci pomóc w naborze. Prześlij tylko te, których wymagamy lub zalecamy.
Zwróć uwagę na warunki pracy, które wskazaliśmy w ogłoszeniu – rzetelnie oceń, czy odpowiada Ci taka praca.
Złożone przez Ciebie dokumenty zweryfikujemy pod względem formalnym na podstawie zapisów ogłoszenia dotyczących wymaganych i dodatkowych dokumentów.
Formułuj informacje w sposób zwięzły i zrozumiały – stosuj zasady prostego języka.
Dodaj własne informacje
(Zaznacz wpisane wiersze i sformatuj je jako listę - drugi przycisk od prawej w edytorze)
Liczba znaków do wykorzystania: 4000
Planujemy następujące metody/techniki naboru:
(Zaznacz wpisane wiersze i sformatuj je jako listę - drugi przycisk od prawej w edytorze)
Nabór będzie prowadzony częściowo lub całkowicie zdalnie
Pracę możesz rozpocząć od:
WZORY OŚWIADCZEŃ OGÓLNE
Oświadczenie w związku z ubieganiem się o stanowisko niebędące wyższym stanowiskiem w służbie cywilnej-PDF-177KB
DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA
Wypełnij jako:
Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Administrator danych i kontakt do niego:
Kontakt do inspektora ochrony danych:
Cel przetwarzania danych:
przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej oraz archiwizacja dokumentów po przeprowadzeniu naboru
Informacje o odbiorcach danych:
Okres przechowywania danych:
czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej (z uwzględnieniem 3 miesięcy, w których dyrektor generalny urzędu ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w przypadku, gdy ponownie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska), a następnie przez czas wynikający z przepisów o archiwizacji
Uprawnienia:
prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
prawo do usunięcia danych osobowych;
- żądanie realizacji tych praw należy przesłać w formie pisemnej na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej;
prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
Podstawa prawna przetwarzania danych:
art. 6 ust. 1 lit. b RODO;
art. 221 Kodeksu pracy, ustawa z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej oraz ustawa z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO.
Informacje o wymogu podania danych:
Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy oraz ustawy o służbie cywilnej (m.in. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, wymagania do zatrudnienia w służbie cywilnej) jest dobrowolne, jednak niezbędne, aby uczestniczyć w procesie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej.
Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.
Jeżeli podane dane będą obejmowały szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, konieczna będzie wyraźna zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Inne informacje:
podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane